Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Нові інформаційні технології управління бізнесом»

21 лютого викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом».

Конференція дала можливість ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, розширити шляхи співпраці з членами Спілки автоматизації бізнесу для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів.

Викладачі вищих навчальних закладів та провідні фахівці з практичної діяльності обговорювали:

  • проблеми та перспективи у підготовці спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей;
  • проблематику та актуальність зближення і взаємопроникнення управлінських та облікових понять (проблема взаєморозуміння менеджера та бухгалтера);
  • організаційні форми співпраці з навчальними закладами;
  • досвід співпраці бізнес структур і освітніх установ;
  • підвищення кваліфікації викладачів, які готують спеціалістів по автоматизації бізнесу (як програмістських, так і прикладних напрямків);
  • питання підготовки спеціалістів для підвищення продуктивності при розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем.

Науковий та практичний досвід викладачів кафедри фінансів, обліку та банківської справи збагачує практику навчання й виховання, сприяючи розвитку науково-педагогічної думки, будучи найнадійнішим критерієм істинності науково-теоретичних положень, принципів, правил, методів, форм навчання й виховання.

За інформацією НН ІЕБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019