Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тренінг з фотожурналістики

У Старобільску відбувся тренінг з фотожурналістики, участь в якому взяли студенти ЛНУ.

Студенти спеціальності 061 «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» взяли участь у тренінгу з фотожурналістики, який відбувся у м. Старобільську 22 – 23 лютого 2018 року. Керівником виступив відомий місцевий фотограф Олексій Михайлов. У тренінгу взяли участь не тільки журналісти, а й редактори, видавці Новопскова, Рубіжного, Сватового, Мілового, Троїцького.

Під час тренінгу були розглянуті такі питання: «Як правильно користуватися дзеркальним фотоапаратом?»; «Що робити з неякісними фото?»; «Редагування фотографій та підготовка їх до друку з використанням різноманітних комп’ютерних програм»; «Особливості роботи журналіста».

На зустрічі були не лише початківці, а й досвідчені журналісти, які розглядали безліч запитань, даючи різноманітні корисні поради молодому поколінню.

Отримані знання та досвід студенти нашого університету обов’язково використають при підготовці фоторепортажів у друкованих та Інтернет засобах масової інформації, що знадобляться у майбутній творчій професії журналіста.

Тетяна Царевська, учасниця тренінгу,
студентка спеціальності 061 «Журналістика»
освітньої програми «Видавнича справа
та редагування»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019