Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Україна: Медицина. Освіта»

Викладачі та студенти кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту взяли участь у науково-практичній конференції.

22–23 лютого на базі Бахмутського медичного коледжу відбулася V науково-практична конференція з міжнародною участю «Україна: Медицина. Освіта» присвячена 100-річчю НАН України. Організаторами конференції виступили КЗ «Бахмутський медичний коледж», Харківська медична академія післядипломної освіти та ГО «Асоціація медиків України».

Серед почесних гостей конференції були заступник міського голови з питань гуманітарної і соціальної сфер Вікторія Точена та начальниця управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Махничева. З привітальною промовою до учасників конференції звернулися голова оргкомітету, директор Бахмутського медичного коледжу, депутат Бахмутської міської ради Наталя Красножон та начальниця управління охорони здоров’я Олена Миронова.

На пленарному засіданні була представлена низка докладів присвячених актуальним питанням охорони здоров’я та медичної освіти. Найбільший інтерес викликали виступи голови ГО «Асоціація медиків України» Сергія Усенко з докладом «Медико-психологічна допомога учасникам АТО і внутрішньо-переміщеним особам», завідувача кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту Олега Виноградова з докладом «Стан та перспективи розвитку реабілітаційної допомоги в Україні», методиста КЗ «Старобільський медичний коледж» Олени Барної з докладом «Відеосупровід навчальних занять у фаховій підготовці студентів медичного профілю».

На секційному засіданні «Проблеми і досягнення сучасної медичної науки» було заслухано доклади студентів та учнів загальноосвітніх шкіл. Найвищу оцінку журі, до складу якого було запрошено доцента Олега Виноградова, отримали виступи студентки КЗ «Старобільський медичний коледж» Ніни Сороки (науковий керівник Т. В. Донцова), учня Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки Дмитро Павлова (науковий керівник В. І. Вірченко), учня Бахмутської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Дмитро Краснова (науковий керівник Н. Ю. Конюшенко). Переможці конкурсу отримали сертифікати, грамоти і цінні призи.

Колектив кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини висловлює подяку організаторам конференції і бажає подальших успіхів у науковій та педагогічній сферах.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019