Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Річниця реабілітаційного центру

Студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини привітали з річницею Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

25 лютого 2016 року вперше після реконструкції відкрив свої двері Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Відкриття цього важливого для Кремінського району закладу стало можливим завдяки ініціативи директорки Валіни Худіяровській. Ремонтні роботи, закупівлю обладнання та навчання персоналу було здійснено у рамках Програми Розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії.

Сьогодні на обліку у реабілітаційному центрі перебувають близько 100 дітей з особливими потребами у віці від 0 до 18 років, яким надають послуги з соціальної, психологічної та фізичної реабілітації. Співробітники Центру приймають активну участь у програмі раннього втручання, оздоровчій і просвітницькій роботі, засіданнях Громадської ради, надають безкоштовні послуги мешканцям Кремінського району тощо.

Упродовж двох років кафедра фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту плідно співпрацює з реабілітаційним центром, який виступає своєрідним тренувальним майданчиком, де студенти спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія» та «Середня освіта. Здоров’я людини» мають можливість розвивати і вдосконалювати свої практичні навички, комунікативні, соціокультурні та деонтологічні компетенції.

Здавалося, два роки не такий вже великий термін, але для реабілітаційного центру два роки – це сотні маленьких вихованців, яким була надана допомога, їх усмішки і вдячність батьків!

Студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту висловлює щиру подяку колективу Кремінського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за співробітництво та всебічну підтримку, а також вітає з річницею і бажає плідної праці та успіхів на шляху відновлення і збереження здоров’я дітей.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019