Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся День абітурієнта.

Традиційно в ЛНУ імені Тараса Шевченка проходять зустрічі з абітурієнтами, які відкривають широкі можливості для ознайомлення випускників з умовами й особливостями навчання, освітньою сферою і додатковими перевагами.

Сьогодні юнаки та дівчата, які стоять нині перед вибором, у якому вищому навчальному закладі продовжити навчання, мали змогу ближче ознайомитися з навчально-науковими інститутами та факультетами університету, а також поспілкуватися з директорами та деканами.

У холі гостей зустрічали викладачі і співробітники університету. Інформаційні стенди розгорнули всі структурні підрозділи нашого закладу. Студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму спеціальності «Дизайн» провели виставку власних робіт та розповідали охочим про переваги навчання.

Під час прес-конференції, присвяченої особливостям вступної кампанії, до присутніх звернувся ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В.Савченко. Він розповів про досягнення університету та акцентував увагу на тому, що, незважаючи на складні умови евакуації, наш ВНЗ зберіг професорсько-викладацький склад, який забезпечує якісну освіту. Сьогодні університет впевнено продовжує свій розвиток, керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг. Присутні могли задати питання, які є для них актуальними, акцентувати увагу на проблемах та перспективах навчання.

Зустріч з майбутніми випускниками дозволяє більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів та є необхідною умовою успішної вступної кампанії.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019