«ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ХVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», присвяченій 80-й річниці від дня утворення Луганської області, яка відбудеться 20 квітня 2018 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1).

Програма роботи конференції передбачає виступи з доповідями й заочну участь (тільки друк тексту доповіді). Участь у конференції безкоштовна.

На конференції передбачена робота трьох секцій (мовознавчої, літературознавчої та методичної) за такими напрямами:

1. Філологічна й методична спадщина видатного українського фразеолога В. Ужченка.
  2. Східноукраїнська лексика й фразеологія.
  3. Образні новотвори сучасного мовлення.
  4. Символіка й обрядовість українських фразеологізмів.
  5. Образне слово на уроках мови та літератури.
  6. Аналіз образного слова в науково-дослідницькій та навчальній роботі студентів-філологів.

Просимо до 20 березня 2018 року надсилати статті, представлені в електронному вигляді, на електронну адресу оргкомітету (lilshu@ukr.net) з приміткою в темі «КОНФЕРЕНЦІЯ».

УВАГА!

Запрошуємо учнів 9 – 11 класів закладів середньої освіти, студентів закладів професійно-технічної освіти,
коледжів, ліцеїв, закладів вищої освіти, вчителів подати авторські творчі роботи (поетичні або прозові твори українською мовою)
до традиційної рубрики „Творча скарбничка” збірника конференції „Образне слово Луганщини”.

Інформаційний лист.