Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

“САДОК ВИШНЕВИЙ КОЛО ХАТИ”

Факультет української філології та соціальних комунікацій запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі тематичних фотографій “Садок вишневий коло хати”, який проводиться з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Для участі необхідно до 10 березня 2018 року подати на розгляд журі фотографію за темою конкурсу, а також описову презентацію, у якій зазначається прізвище, ім’я, по батькові учасника; курс, спеціальність, назва факультету/інституту (або посада й назва структурного підрозділу); контактний номер телефону, e-mail; назва творчої роботи, історія її створення (2–4 речення).

Творчі роботи та описові презентації (окремим файлом) необхідно надіслати на електронну адресу lnu.kaf.ukr.lit@gmail.com. У темі листа слід зазначити “Конкурс фотографій” та своє прізвище.

Оголошення результатів конкурсу й нагородження переможців відбудеться під час пленарного засідання ХІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Творчість Тараса Шевченка в контексті доби” 13 березня 2018 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),

0667968942 (Лапко Олена Анатоліївна).

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018