Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні

Тематичний захід до дня вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні

Навчально-науковим інститутом торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму з метою вшанування пам’яті патріотів, які поклали своє життя за вільну та процвітаючу країну, проведено тематичний захід – «Вони віддали за Україну життя».     

На початку заходу перед викладачами та студентами підрозділу виступили – директор інституту В.Ф. Дрель та його заступник М.М. Чумак. Було сказано про єдність нашої  країни та підкреслено, що ми всі є українці і ніщо не зможе зламати наш дух і свободу. Після промови, загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Для вшанування пам’яті за загиблими на Майдані у лютому 2014 року, студенти декламували вірші, присвячені долі Героїв. Мужні сини України в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу! Присутні також переглянули відео, де на Майдані вся Україна прощалась зі своїми Героями. Потім говорили за Героїв, які після подій на Майдані розпочали боротьбу проти агресора, що посягнув на незалежність і цілістність країни. З біллю в серці згадали Богдана Олександровича Зінченка, Олександра Миколайовича Ліверина, Романа Васильовича Вербецького, Івана Володимировича  Куліша та інших наших земляків – воїнів, які загинули в зоні АТО.

У заході взяв участь завідувач кафедри «Історія України» ‒ Олександр Вікторович Набока. У своїй лекції професор розповів студентам про основні події, які відбулися з 18 по 20 лютого 2014 року. Окремо акцентував увагу на причинах, які призвели до Майдану, та його наслідках для України та всього цивілізованого світу.

Закінчення заходу пройшло під виконання Гімну України, який ще раз нагадав – якого ми роду і за що повинні боротись!

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019