Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

На ФПН проведено захід

На факультеті природничих наук 20 лютого було проведено захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні.

Захід було проведено з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України.

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав.. ​
І з кров”ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав. 

Небесна Сотня- герої незборені,
Найкращі, найвідважніші  сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші  мріяли, любили і жили…

Під час заходу на тему «Революція Гідності та Свободи: юні янголи Небесної сотні» студенти мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Ведучі нагадали присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 – лютого 2014 років, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Під час заходу усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Ми – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками будемо підносити її культуру. Будемо гідними своїх предків, любитимемо рідну землю, берегтимемо волю і незалежність України, поважатимемо наш народ. Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018