«ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ – 2018»

В інституті культури і мистецтв (м. Полтава) 1 квітня 2018 року відбудеться традиційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ – 2018».

ПРОГРАМА КОНКУРСУ:

1. МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

Учасники:

• Студенти музичних училищ.
  • Студенти училищ і коледжів культури, педагогічних училищ і коледжів.
  • Учні ДМШ, ДШМ, вихованці позашкільних установ віком від 14 років (солісти), від 12 років (учасники колективів).

Номінації:

• вокал (соло: академічний, естрадний, народний; вокальний ансамбль);
  • інструментальний жанр (соло: фортепіано, струнно-смичкові, духові та ударні, народні, естрадні інструменти; ансамбль або оркестр).

Програма: два різнохарактерні твори.

1. ХОРЕОГРАФІЯ

Учасники:

• Студенти хореографічних відділень училищ та коледжів культури і мистецтв.
  • Учні ДШМ, ЗОШ, вихованці позашкільних установ (студій, гуртків та ін.) віком від 14 років (соло, парний танок), від 12 років (колективи).

• бальна хореографія;
  • народна хореографія;
  • сучасна хореографія.

Програма: дві композиції.

1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Учасники:

• Студенти відділень образотворчого мистецтва училищ та коледжів культури і мистецтв.
  • Учні ДШМ, ЗОШ, вихованці позашкільних установ (студій, гуртків та ін.) віком від 14 років.

• Живопис.
  • Графіка.
  • Декоративно-прикладне мистецтво.

Програма: дві творчі роботи (роботи надсилаються поштою до оргкомітету).

1. КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВО

Учасники:

• Студенти училищ, коледжів, учні ЗОШ, вихованці позашкільних установ (студій, гуртків та ін.) віком від 14 років.

Номінації:

• Журналістський репортаж (у вигляді тексту).
  • Авторська відеоробота (у вигляді міні-фільму, наприклад: художній або документальний фільм, презентація, соціальна реклама, репортаж, музичний кліп, анімація та ін.) тривалістю 5-10 хв.

Програма: одна творча робота (роботи надсилаються на електронну пошту оргкомітету).

1. ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Номінації:

• візаж (у вигляді рисунку – макіяж очей, розпис нігтів та ін.).
  • зачіска (у вигляді рисунку або презентації; стиль, епоха – за вибором).

Програма: дві творчі роботи (роботи надсилаються на електронну пошту оргкомітету).

Інформаційний лист.