Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Український студент польського вишу

Президентом Студентського самоврядування Вищої школи лінгвістики став український студент.

Обрання пройшло шляхом голосування, більша частина студентства віддала свої голоси на користь українця. Вадик Ракитянський поїхав до Польщі наприкінці серпня. «У зв’язку зі складною ситуацією в країні, мені довелося подумати про другий навчальний заклад. Так як я був учасником програми «Подвійний диплом», за якою студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка вчаться он-лайн у польському університеті і приїжджають на сесії двічі на рік, я розглядав польський університет як можливість продовження навчання на стаціонарній основі», – розповідає Вадим.

У ВШЛ прийняли студента, допомогли оформити тимчасовий вид на проживання, влаштували на курси польської мови і поселили в гуртожиток. Уже із жовтня минулого року Вадим є повноцінним польським студентом, а з недавнього часу – президентом Студентського самоврядування.

«Мене дуже здивувала ця можливість і покладена довіра на іноземного студента. Як самоврядування, ми регулюємо певні процеси в університеті і шукаємо ще більше можливостей для наших студентів», – пояснює Ракитянський.

Крім того, за словами Вадима, він не кинув свій рідний виш – паралельно вчиться і в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Правда, тепер, зізнається, вийшло все навпаки: раніше вчився дистанційно в польському виші, а тепер в українському. За таку можливість студент вдячний ЛНУ.

 news_april_04_15_1_2

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019