Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародний день дарування книг

Студенти кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту відсвяткували Міжнародний день дарування книг.

Щорічно 14 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день дарування книг, який спрямований на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Уже традиційно до святкування цього Дня долучився студентський актив кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Цьогоріч студенти спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія» та «Середня освіта. Здоров’я людини» завітали до Кремінської районної бібліотеки для дітей, де вони, разом з учнями Кремінського медичного коледжу, відсвяткували Валентинів день і подарували україномовні книжки для дітей.

За висловом Нестора Літописця «Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу, це – джерела мудрості. Ми ними в печалі втішаємося, вони узда для тіла й душі». Любіть книгу, і вона у відповідь подарує Вам безліч чудових миттєвостей та навчить Вас жити і кохати.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019