Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Шевченківська пара»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся фотоконкурс «Шевченківська пара».

Напередодні Дня святого Валентина студентська соціальна служба спільно з Центром інформаційних технологій організувала фотоконкурс «Шевченківська пара». Цей захід уперше проводився в нашому університеті, але набув популярності серед молоді.

Ідея конкурсу виникла у завідувача сектором студентської соціальної служби О.О. Духової. За її словами, метою фотоконкурсу став розвиток та популяризації культури фотографії, стимулювання творчої, пізнавальної та соціальної активності молоді.

Головними “героями” фотографій стали закохані. На електронну адресу організаторів конкурсу було надіслано багато світлин, на яких зображено справжні почуття.

Усі роботи оцінювало журі, до складу якого увійшли: О.І. Бабічев, В.П. Мороз, О.О.Духова, А.В. Бугаєвська та О.О. Черниш.

І місце за роботу «Кохання – це одне ціле» посіли Дар’я Черевата та Ігор Соловарь.

ІІ місце за роботу «Кохання – це коли одна душа на двох, і вона тримається не дивлячись ні на що» здобули Ольга Борзенко та її коханий.

Почесне ІІІ місце за роботу під назвою «Кохання-це все що тобі потрібно» зайняли Тетяна Царевська зі своїм хлопцем.

Переможців конкурсу нагородили цінними призами, грамотами та солодощами, які надала первинна профспілкова організація університету.

Вітаємо переможців! Чекаємо на нові романтичні фотографії в наступному році!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019