Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Конкурс «Валентинка»

Сьогодні, напередодні дня Святого Валентина, факультет природничих наук організував та провів конкурс «Валентинка».

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Напередодні Дня Валентина факультет природничих наук організував проведення конкурсу валентинок, які, по суті, є символом цього світлого свята. З привітанням на свято завітав проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Іванович Бабічев.

Велику кількість робіт підготували організатори заходу – студенти факультету природничих наук, студенти Луганського та Старобільського коледжей. Були представлені роботи і студентів навчально-наукового інституту  економіки та бізнесу, факультету української філології та соціальних комунікацій, навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Чудове оформлення робіт дало змогу вкотре переконатися у тому, що студенти університету не лише розумні, а ще й креативні та талановиті особистості. Дуже складно було вирішити, хто ж переможе, бо кожна робота була по своєму унікальна та неперевершена. Усім відвідувачам виставки сподобались роботи-валентинки. Кожен учасник переконався, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

По завершенню заходу переможцям у номінаціях було вручено подяки та солодкі призи.

Факультет природничих наук бажає усім надалі вірити у чудо, кохати, бути коханими, не боятися втілювати у життя найвідважніші бажання та мрії, а також бути творчими та активними учасниками студентського життя.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019