Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Презентація співпраці

12 лютого в актовій залі університету відбулася презентація співпраці університету з туристичною компанією «Thomas Cook».

Thomas Cook Group ‒ британська туристична компанія з багаторічною історією та представництвами у найрозвиненіших країнах світу. Туроператор є популярним та всесвітньо визнаним брендом, провідною метою якого є забезпечення комфортного відпочинку клієнтів та гарантія безпеки співробітників.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка більше десяти років взаємодіє з представниками туристичної компанії. У відповідності до спеціалізації або досвіду роботи студенти, на час проходження зарубіжної практики, мають змогу підвищити свій професійний рівень та вдосконалити вже набуті навички.

Розвитком міжнародних зв`язків та партнерства в університеті з питань закордонного стажування активно займається навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Директор структурного підрозділу В.Ф. Дрель розповів студентам університету про умови та вимоги до роботи, а також наголосив на основних критеріях відбору для участі в практиці за кордоном.

Присутні ознайомилися з історією туристичної компанії «Thomas Cook», особливостями проживання в Туреччині та заповнили анкету для проходження співбесіди. Під час зустрічі студенти задавали питання, які виникали у процесі презентації.

Міжнародна діяльність та офіційне працевлаштування є ознакою високої якості освіти за світовими стандартами.

Стажування за кордоном значно підвищує для випускників нашого університету перспективу успішної самореалізації не тільки на території України, але й за межами країни.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019