Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Подаруй кохання»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка триває акція «Подаруй кохання».

Узимку традиційно людство відзначає одне з найбільш романтичних свят – День закоханих. Ця подія не залишилася поза увагою наших студентів, які є активними учасниками культурно-просвітницьких заходів.

За традицією на День святого Валентина закохані дарують червоні троянди, цукерки, маленького крилатого янголятка Купідона і, звичайно ж, валентинки. Найпершою вітальною листівкою-валентинкою в світі вважається записка, яку відправив герцог Орлеанський Карл своїй дружині з лондонського Тауера, де перебував в ув’язненні в 1415 році.

У наш час у День закоханих прийнято дарувати валентинки у вигляді сердечок.

З нагоди свята студентська соціальна служба спільно зі студентською радою та навчально-науковим інститутом торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму проводить акцію серед студентів «Подаруй кохання», де кожен бажаючий може романтично зізнатися в своїх почуттях.

Для того щоб взяти участь в акції необхідно покласти валентинку в «поштову скриньку», яка знаходиться у холі головного корпусу університету. Потрібно вказати інформацію про себе та одержувача, обов’язково вказавши ім’я, спеціальність, курс та структурний підрозділ.

Завтра активісти вручать листівки адресатам і подарують закоханим чудові емоції.

За інформацією студентського самоврядування
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019