Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання громадської ради

Студенти спеціальності «Середня освіта. Здоров’я людини» взяли участь у засіданні громадської ради при Кремінській райдержадміністрації.

На минулому тижні у приміщенні Кремінської районної бібліотеки для дітей відбулося засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації, на якому обговорили питання доступності об’єктів оточення для людей з обмеженими фізичними можливостями. Захід пройшов за участю заступника голови РДА Лариси Махури, членів комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а також студентів кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту.

На засіданні було представлено результати опитування мешканців міста на тему «Людина з обмеженими можливостями в суспільстві» та моніторингу доступності соціальних об’єктів для осіб з інвалідністю. Заступник голови Комітету доступності, головний архітектор району Тетяна Євсюкова у своїй промові повідомила, що наразі показник забезпечення доступності до лікувальних, аптечних, навчальних та соціальних закладів, органів влади і виборчих дільниць по району становить близько 60 відсотків.

Обговорюючи проблематику засідання, присутні звернули увагу на ще один аспект створення дружнього середовища для людей з певними фізичними обмеженнями – виховання толерантного ставлення до людей з інвалідністю. Своїм сприйняттям цієї проблеми поділилась учасниця проекту ЮНІСЕФ «Садочок, дружній до дітей» Людмила Петрусенко та завідуюча Кремінським районним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів Валіна Худіяровська.

Висловлені на засіданні думки та пропозиції будуть направлені до Кремінської райдержадміністрації для практичного втілення.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019