Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Знову без шансів для суперників!

11 лютого в спортивному комплексі «Олімп» м. Кремінна відбувся черговий – 6 тур відкритого командного регіонального турніру Федерації Кремінського району з настільного тенісу.

На змагання прибули 23 команди зі східних областей України. І знову найсильнішими стали гравці команди навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. Тараса Шевченка. Не зазнавши жодної поразки в груповому етапі, наша команда впевнено вийшла до фіналу з першого місця. У фінальних зустрічах команді ІФВіС склали конкуренцію досвідчені гравці команд «Олімп» (м. Лиман), «Оксамит» (м. Краматорськ) та команда м. Щастя. Хоча фінал і не був для наших гравців легкою прогулянкою, та все ж молодість перемогла досвід і перемогу святкує інститут фізичного виховання і спорту!

Відзначимо дуже яскраву та впевнену гру магістрантки спеціальності СО  «Фізична культура» Асєєвої Ірини, яка в особистих зустрічах не зазнала жодної поразки (граючи з чоловіками).

За три тури до кінця турніру команда інституту фізичного виховання і спорту посідає загальне четверте місце і впевнено крокує до призових місць. Слід додати, що перші три тури команда грала в неповному складі і посідала шості та сьоме місця відповідно.    Вітаємо наших спортсменів з високим результатом та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019