Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Рекламно-профорієнтаційна робота

8 лютого делегація ЛНУ відвідала міста Костянтинівка та Краматорськ Донецької області з метою проведення рекламно-профорієнтаційної роботи в дошкільних, загальноосвітніх закладах та технікумах.

До складу делегації увійшли секретар приймальної комісії Я. Юрків, заступник директора навчально-наукового інституту педагогіки і психології В. Пушко та заступник навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму М. Чумак.

Під час візиту було проведено зустрічі з педагогічними працівниками та випускниками шкіл м. Костянтинівка; надано інформацію про освітні пропозиції університету, його досягнення й напрями діяльності; дано відповіді на всі запитання щодо  умов вступу. Крім того, викладачі розповіли про  навчання, організацію наукової діяльності, особливості проживання у гуртожитках та дозвілля студентської молоді нашого університету.  Учнів було запрошено  на Дні відкритих дверей та роздано рекламно-інформаційні матеріали.

Зустрічі виявилися і цікавими, і корисними. Багато учнів забажали вступити до університету на різні спеціальності, а педагогічні працівники – підвищити кваліфікацію або отримати освіту з іншої спеціальності.

Великий резонанс у педагогічній спільноті м. Краматорська викликав  методичний семінар вихователів дошкільних закладів, який проходив на базі дитячого садка «Золота рибка» (директор І. І. Горета). Під час заходу В. Пушко  розкрила  актуальні питання розвитку дошкільної освіти в Україні. Результатом візиту  стало  підписання  угоди про спільну діяльність відділу освіти  м. Краматорська, методичного кабінету та університету про здійснення підготовки й підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, спільну науково-методичну й інформаційну роботу.

Також заступник НН ІТОТТ Михайло Чумак зустрівся зі студентами Краматорського технологічного технікуму та проінформував студентів про напрями підготовки і перелік спеціальностей, за якими здійснюється навчання в інституті.

Наступну зустріч з педагогічними колективами освітніх закладів заплановано на базі університету в  лютому 2018 року.

За інформацією НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019