Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Живогляд»

Ефір онлайн-радіо «Університетська хвиля» поповнився новою радіопрограмою під назвою «Живогляд».

«Університетська хвиля» ‒ радіостанція, яка динамічно розвивається. Її перевага в тому, що це інтернет-радіо, і слухати його можна будь-де, головна умова – доступ до мережі Інтернет. У радіоефірі можна не лише прослухати популярну музику. Переконані, слухачі можуть отримати задоволення і від постійних передач, як-от: «Інтерв’ю», «Світ професій», «Життя зірок» та ін.

А цього тижня уперше в ефір вийшла нова програма «Живогляд», ініціатором створення якої став викладацький колектив Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка. Слухаючи її, можна дізнатися  про українських вчених, які становлять гордість нашої Держави, зміни в трудовому законодавстві України та багато чого іншого ‒ актуального і цікавого. Ірина Бахмет, головний редактор «Університетської хвилі», зазначає: «Ми  стаємо потужнішими, ми ростемо! Я дуже вдячна усім нашим слухачам за довіру та увагу. А ще маю сподівання, що до нас долучаться й інші структурні підрозділи  нашого університету, адже з нами цікаво!».

Сьогодні основними завданнями перед журналістами «Університетської хвилі» є програмне та музичне наповнення радіо. Окрім постійних передач в ефірі звучить інформація для вступників, серед яких рубрики «Запрошуємо на навчання» та «Корисно знати». А також можна дізнатися про освітній центр нашого університету «Донбас-Україна», який надає можливість вступити за спрощеною процедурою випускникам 2018 та минулих років, місцем проживання яких є тимчасово непідконтрольна  українській владі територія та населені пункти Луганської та Донецької областей, що розташовані  на лінії розмежування.

Отож, слухайте  хорошу музику і першими дізнавайтеся різноманітну і актуальну інформацію на онлайн-радіо «Університетська хвиля»!  

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019