Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Збори студентів у НН ІФМІТ

6 лютого в навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій відбулася зустріч студентів із директоратом.

У перші дні семестру студенти інституту, викладачі та адміністрація зустрілися разом, щоб обговорити плани на майбутнє.

Могильний Геннадій Анатолійович – директор НН ІФМІТ, привітав усіх студентів з досить успішним закінченням першого семестру і наголосив, що перед студентами та викладачами стоїть багато задач.  Значну частину свого виступу директор присвятив напрямкам роботи НН ІФМІТ на наступний семестр, а саме:  необхідності активізації наукової роботи та роботи студентських наукових товариств. Для цього в інституті будуть створюватися групи самонавчання, де студенти під керівництво викладачів будуть мати можливість вивчати самостійно обрані теми. А також звернув увагу на необхідність підвищення успішності навчання та більш активної участі студентів інституту у житті університету.

Заступник директора з навчальної роботи, Донченко Володимир Юрійович  коротко підсумував результати екзаменаційно-залікової сесії, довів до відома студентів графік навчального процесу на другий семестр, ознайомив з  організацією роботи практик.

Заступник директора із соціально-гуманітарної роботи, Матієвський Володимир Валерійович розповів студентам про заходи,  які заплановані на лютий: День героїв Небесної  Сотні, День Державного Герба та ін. Нагадав студентам про права та обов’язки щодо проживання в гуртожитку, дотримання режиму та санітарно-гігієнічних правил, організації роботи студентської ради гуртожитку, графіків чергувань студентів; дотримання термінів оплати за проживання, особливу увагу приділив організації пожежної безпеки і під час навчання, і під час життя в гуртожитку. 

Директорат та викладачі інституту бажають студентам успіхів у навчанні, розвитку творчого потенціалу та якісного дозвілля.

За інформацією НН ІФМІТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019