Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Пункт реєстрації на ЗНО

В університеті створено пункт реєстрації на ЗНО.

Система зовнішнього незалежного оцінювання відкриває широкі можливості для об’єктивного оцінювання рівня знань у закладах освіти України. З 6 лютого по 19 березня 2018 року триває реєстрація на ЗНО випускників минулих років. Загальна кількість навчальних предметів, вибраних абітурієнтом для проходження оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Успішна реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачає виконання таких послідовних дій: ознайомлення із правилами прийому до обраного закладу вищої освіти; вибір навчальних предметів, із яких абітурієнт бажає пройти зовнішнє оцінювання; підготовка та формування комплекту необхідних для здійснення реєстрації документів та матеріалів.

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка створено пункт реєстрації на ЗНО, де охочі можуть отримати детальні рекомендації від співробітників приймальної комісії, а фахівці допоможуть зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання.

Зовнішнє незалежне оцінювання є відповідальним кроком, що визначає подальші життєві орієнтири особистості. Для успішної реєстрації необхідне поєднання уваги та бажання отримати якісну вищу освіту.

За детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії Луганського національного університету імені Тараса Шевченка:

(097) 446 88 13; (095) 40 777 27

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019