Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Старостат в навчально-науковому інституті педагогіки і психології

06 лютого 2018 року відбулося засідання старост академічних груп.

Традиційно старостати проводяться кожного вівторка. На зборах були присутні: заступник директора з соціально-гуманітарної роботи В. Ф. Пушко, голова директорату Ірина Масловська, голова студради гуртожитку Євген Босенко, старости кімнат гуртожитку, старости академічних груп. Студентство навчально-наукового інституту педагогіки і психології у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, брати участь в управлінні інститутом. Старости, в свою чергу, формують студентський директорат і працюють під керівництвом голови студентського директорату як представника інституту в рамках діяльності президії студентського парламенту ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». У студдиректораті 8 комітетів серед них: навчально-виховний, благодійний, соціально-побутовий, інформаційний, культурно-творчий, спортивно-оздоровчий, науковий, по роботі з переселенцями та ін. 

На зборах старостів академічних груп І-ІІІ курсів обговорили питання щодо планування заходів на ІІ семестр відносно роботи кожного з комітетів ; розглянули  результати екзаменаційної сесії та пропозиції студентів з приводу покращення навчально-виховного процесу; особливості проведення профорієнтаційної роботи студентами інституту з випускниками Донецької та Луганської областей; щорічний огляд-конкурс на кращу кімнату студентського гуртожитку ЛНУ ім. Тараса Шевченка за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком та забезпеченням умов для навчання і відпочинку та «Звану вечерю» ( з пампушками, українським борщем, млинцями та ін.; провели відповідну роз’яснювальну роботу зі студентами щодо дотримання вимог інструкцій з пожежної та техногенної безпеки.

Студентське самоврядування ННІПП – це школа лідерства, формування соціальної активності та громадянської свідомості.

Зичимо студентам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх життєвих планів.

 

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019