Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Наші – переможці

Перемоги у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

У грудні 2017 року стартував VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є піднесення престижу української мови і літератури у молоді, збереження духовних цінностей українського народу, сучасне прочитання творчого доробку Великого Кобзаря , що сприяє об’єднанню націй, формує почуття патріотизму, оптимізму, віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко, поет світового рівня.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка він проходив у три етапи (з листопада по лютий).

Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка факультету української філології та соціальних комунікацій взяли участь у обласному етапі, у якому здобули перемоги:

  • ІІ місце – Горбань Анастасія (студентка ІІ курсу спеціальності «Українська мова і література. Мова і література (англійська)»);
  • ІІ місце – Черниченко Данило (студент ІІ курсу спеціальності «Журналістика») ;
  • ІІІ місце – Смитаніна Олена (студентка ІІ курсу спеціальності «Журналістика»).

Ми пишаємося нашими студентами і дякуємо їхнім науковим керівникам (проф. Т. С. Пінчук, доц. К. М. Ульяновій), які своєю щоденною наполегливою працею розкривають потенціал вихованців, вкладають душу, надихають молоде покоління на творчість.

Побажаємо успіхів нашій творчо обдарованій молоді у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу. Нехай творча боротьба стане утвердженням державного статусу української мови в країні, піднесенням її престижу, вшануванням величезного надбання нашого народу – українського слова.

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019