Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інформаційна кампанія

Факультетом природничих наук було проведено інформаційну кампанію присвячену Міжнародному дню боротьби з онкологічними захворюваннями.

4 лютого відзначається Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями. Основна мета цього дня – нагадати суспільству про існування такої глобальної проблеми, як онкологічні захворювання, привернути увагу до неї, нагадати, наскільки поширений та небезпечна хвороба рак і що треба робити, щоб запобігти цій хворобі.

В Україні Міжнародний день боротьби проти раку відзначається досить широко: у лікувально-профілактичних закладах країни проводяться роз’яснювальна робота щодо профілактики та ранньої діагностики раку, заходи, на які запрошують провідних спеціалістів-онкологів, які проводять огляд населення, поширюється відповідна інформаційна література.

Факультет природничих наук ЛНУ імені Тараса Шевченка теж не залишився осторонь даної проблеми. Студенти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» під керівництвом завідувача кафедри В’ячеслава Степаненко та доцента кафедри Ірини Новоскольцевої організували ознайомчий захід присвячений цьому дню.

Відкрив захід проректор Олександр Меняйленко, який наголосив на тому, що більшість людей почувши цей страшний діагноз зневірюється та «опускає руки», але потрібно пам’ятати, що рак – це не вирок, і його своєчасна діагностика дає змогу з великою вірогідністю побороти цей недуг.

Олеся Вірченко, студентка 3 курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» надала інформацію про причини виникнення раку  та напрями профілактики цього захворювання. Наприкінці заходу студенти роздали присутнім символи боротьби з онкологічними захворюваннями – стрічки лавандового кольору та буклети з календарем профілактичних заходів. 

Ми закликаємо до того, щоб ніхто не залишався байдужим до проблем раку. Проте, основною метою нашого заходу є те, щоб люди не стояли осторонь даної проблеми не лише у цей день, а і протягом всього року.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019