Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Загальний збір студентів

30 січня на факультеті природничих наук відбувся загальний збір студентів.

У другий день навчального семестру на факультеті відбувся традиційний збір студентів всіх спеціальностей, кураторів, викладачів, завідувачів кафедр та деканату.

На початку збору декан факультету природничих наук Наталія Мацай привітала студентсько-викладацький колектив факультету з початком другого семестру. Крім того,  декан факультету виділила напрямки роботи факультету на наступний семестр з питань навчальної, наукової та соціально-гуманітарної роботи та наголосила на необхідності підвищення успішності навчання та суспільної активності студентів.   

Заступник декана з навчальної роботи Ольга Губська підсумувала результати екзаменаційно-залікової сесії і на підставі цього оголосила хто зі студентів отримав академічні стипендії, а також хто може претендувати на соціальні,  довела до відома студентів факультету графік навчального процесу на другий семестр та ще раз підкреслила значення трудової дисципліни для досягнення гарних результатів у навчанні.

Декан факультету Наталія Мацай оголосила план соціально-гуманітарної роботи факультету на ІІ семестр 2017-2018 навчального року та запросила студентів факультету до участі в акціях запланованих на цьому тижні – «Нагодуй птахів взимку», «Підвищення обізнаності щодо онкозахворювань» та зустрічі з військослужбовцями – студентами нашого факультету. Також, студентам ще раз було наголошено про необхідність дотримання правил проживання у гуртожитку; про дотримання термінів оплати за проживання.

Студентський декан Дар`я Черевата розповіла про роботу органів студентського самоврядування  факультету.

Деканат та професорсько-викладацький склад факультету природничих наук бажає нашим студентам великих успіхів у навчанні, цілеспрямованості і сміливих ідей, впевненої мрії та  чудового настрою.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019