Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Організаційні збори

31 січня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулися організаційні збори, присвячені початку 2 семестру 2017–2018 н. р.

На захід зібралися студенти всіх спеціальностей та куратори академічних груп, органи студентського самоврядування, завідувачі кафедр, директорат.

На порядку денному стояли питання щодо організації освітньої, наукової, соціально-гуманітарної роботи Інституту; планування роботи студентського директорату та студентської ради гуртожитку у 2 семестрі 2017 – 2018 н. р.

Директор НН ІПП Олена Караман зупинилася на результатах освітньої та наукової діяльності студентів у 1 семестрі та поставила низку організаційних питань щодо реалізації завдань у 2 семестрі: підвищення якості та успішності навчання; участь у рейтингу за результатами навчальної, наукової та соціально-гуманітарної роботи; призначення державних стипендій за успіхи в навчальній та науковій роботі; активізація наукової роботи та роботи студентських наукових товариств (участь у конкурсах студентських наукових робіт, олімпіадах зі спеціальності, Днях науки, наукових конференціях, міжнародних та вітчизняних проектах і грантах, видання статей в інститутських збірниках наукових праць студентів тощо).

Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Віра Пушко озвучила план соціально-гуманітарної роботи НН ІПП на 2 семестр 2017 – 2018 н. р.; обговорила з присутніми заходи, що заплановані в лютому 2018 р. (відвідування Луганського обласного краєзнавчого музею, Масляна, День Святого Валентина, День державного герба України, День Героїв «Небесної сотні», День рідної мови).

Крім того, В. Пушко нагадала студентам про права та обов’язки щодо проживання в гуртожитку; дотримання режиму та санітарно-гігієнічних правил проживання; організації роботи студентської ради гуртожитку; графіків чергувань студентів; дотримання термінів оплати за проживання; проведення традиційного заходу «Звана вечеря» та ін.

Студентський директор І. Масловська та голова студентської ради гуртожитку Є. Босенко розповіли про роботу органів студентського самоврядування в 2 семестрі 2017 – 2018 н. р.

Наприкінці організаційних зборів О. Караман та В. Пушко відзначили роботу кращих студентів у 1 семестрі та нагородили грамотами Інституту за активну участь у житті Інституту та Університету.

Шановні студенти! Бажаємо вам успіхів у навчанні, натхнення в творчих справах, цікавого та насиченого студентського життя!

 

За інформацією навчально-наукового

інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019