Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Акція «Нагодуй птахів взимку»

В університеті пішла акція «Нагодуй птахів взимку» з виготовлення годівниць, яку провели студенти-біологи факультету природничих наук.

Зимові холоди, що радують нас снігом, значно ускладнюють життя птахам, які залишаються зимувати в нашій місцевості. Особливо складною для багатьох з них стає видобуток їжі.

Тому, студенти-біологи, факультету природничих наук із задоволенням підтримали ініціативу проректора Олександра Сергійовича Меняйленка по виготовленню своїми руками годівниць. «Статистика загибелі птахів сніжними зимами невтішна – з 10 птахів гине 8-9», – пояснює Олександр Сергійович.

«Моделей годівниць дуже багато, зазвичай їх виготовляють з дерева, фанери, картону і пластикових пляшок. З кожним роком з’являються все нові ідеї з використання нетрадиційних матеріалів», – пояснює доцент кафедри біології Галина Олександрівна Євтушенко.

Наші студенти з ентузіазмом майстрували оригінальні годівниці, а креативний підхід дозволив їм використовувати як матеріал навіть харчовий желатин!

Ми сподіваємось, що праця наших студентів-біологів допоможе пережити зиму багатьом десяткам пернатих! Приєднуйтесь до нашої акції!

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019