Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Державна атестація

26 січня у Коледжі ЛНУ відбулася державна атестація фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Державну атестацію проходили випускники спеціальностей „Перукарське мистецтво та декоративна косметика”, „Дизайн (дизайн зачіски та макіяжу)”. Увазі присутніх були запропоновані розроблені студентами стилізовані образи в сучасному дизайні з використанням традицій української, китайської культур. Заслуговує на увагу  втілення образів таких літературних персонажів як Мавка та Русалонька. Практичну частину дипломного проекту студенти продумували, використовуючи свої навики, вміння, отримані фахові знання, які були відображені у зачісці, макіяжі, манікюрі, основних елементах загального художнього образу. Крім того до кожного образу студенти власноруч виготували пастижерний виріб, який гармонійно доповнював зачіску.

Під час проведення захисту студенти повністю розкрили тематику своїх дипломних проектів та продемонстрували високий рівень знань. У своїй практичній частині вони виконали креативні зачіски різних стилів, а саме:

  • етнічного,
  • національного,
  • екзотичного,
  • фольклорного.

Рішенням Державної екзаменаційної комісії студентам спеціальності „Перукарське мистецтво та декоративна косметика” та „Дизайн”  присвоєно кваліфікацію  фахівця з перукарської справи та декоративної косметики.

Щиро вітаємо наших випускників з завершенням важливого життєвого етапу, та бажаємо їм здоров’я, миру, творчої наснаги та професійного зростання.

За інформацією Коледжу
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019