ВЕБІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ І ЯКІСТЬ ОСВІТИ»

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за підтримки Посольства США в Україні запрошують всіх бажаючих на вебінар «Академічна доброчесність і якість освіти».

Лектор: Ірина Олександрівна Шевченко, кандидат педагогічних наук, директор Центру неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, президент Української бібліотечної асоціації, заслужений працівник культури.

Вебінар відбудеться 30 січня з 16:00 до 17.00 за адресою: м. Старобільськ, площа Гоголя, 1, інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (ауд. 306)

Участь у вебінарі безкоштовна. Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму: http://bit.ly/2DuycR0.

Захід відбудеться у рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні», що його проводять Американські ради з освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Відділ преси, освіти та культури.

Вебінар є другим із серії вебінарів, які пройдуть з січня по червень 2018 р.

За більш детальною інформацією звертатися:

ІРЦ «Вікно в Америку»

Юлія Шолух