Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перше місце у турнірі з настільного тенісу

Команда навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту посіла перше місце у відкритому регіональному турнірі з настільного тенісу.

Командний регіональний турнір Федерації Кремінського району з настільного тенісу відбувся у м. Кремінна. У змаганнях взяли участь 25 команд зі Східних областей України, серед яких була команда навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Турнір проходив у двох лігах: першій та вищій. За результатами кваліфікаційного відбору команда ІФВіС упевнено вийшла в вищу лігу.

За регламентом змагань 12 команд вищої ліги були розбиті на дві підгрупи, де, у свою чергу, ігри проходили за коловою системою за вихід до фіналу. Наша команда впевнено, без жодної поразки, посіла перше місце у групі і вийшла до фіналу чотирьох.

Фінальні зустрічі подарували вболівальникам велику кількість емоцій та можливість насолодитися неповторною грою майстрів тенісної ракетки, адже за тенісними столами зійшлися команди, гравці яких мають високий всеукраїнський рейтинг.

І знову команда ІФВіС не залишила шансів своїм суперникам, пройшовши і фінальні зустрічі без поразок – посіла перше місце, залишивши позаду команди таких міст, як Лиман, Щастя, Краматорськ, Кремінна, Сєвєродонецьк та інших.

Честь Інституту відстоювали: студентка магістратури спеціальності «Фізичне виховання» Асєєва Ірина, студент 3-го курсу спеціальності «Спорт» Кожем’якін Євген та заступник директора з навчальної роботи ІФВС Павло Гордієнко.

Вітаємо наших спортсменів з високим результатом та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019