Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Атестація випускників

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу, у м. Кремінна, триває атестація випускників за освітнім ступенем магістр.

Атестацію проходять магістранти денної та заочної форм навчання спеціальностей «Маркетинг», «Економіка (Прикладна статистика)», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент (Менеджмент організацій і адміністрування)», «Менеджмент (Бізнес-адміністрування)», «Професійна освіта (Економіка)».

Затверджені голови екзаменаційних комісій:

  • кандидат економічних наук, директор Луганського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Марков Руслан Валентинович;
  • кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ДЗ «Донбаський державний технічний університет» Каличава Тетяна Борисівна;
  • кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування Манухіна Марта Юріївна.

Перший захист магістерських робіт пройшов 19 січня на кафедрі економічної теорії, маркетингу та підприємництва НН ІЕБ, за результатами якого голова екзаменаційної комісії Марков Руслан Валентинович відзначив високий рівень підготовки випускників спеціальності «Маркетинг» та актуальну тематику робіт усіх магістрантів.

Зокрема, була відзначена Бакланова Наталія Олегівна, яка блискуче захистила свою випускну роботу на англійській мові. Доповідь та спілкування з атестаційною комісією також було англійською. У результаті дівчина отримала рекомендації для вступу до аспірантури.

20 січня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся комплексний екзамен з фаху, у написанні якого взяли участь 44 магістранта. Атестаційна комісія залишилась задоволена результатами, відзначивши високий рівень теоретичних знань випускників.

Захисти магістерських робіт, які розпочалися 22 січня, стали продовженням атестації магістрантів на цій кафедрі, а також кафедрі менеджменту. Слід відзначити, що більшість випускників магістратури є практикуючими менеджерами, фінансистами та банківськими працівниками.

Позитивні оцінки членів екзаменаційних комісій свідчать про відповідальну та ґрунтовну роботу, яку провели магістранти до атестації.

Колектив НН ІЄБ вітає випускників магістратури з успішним закінченням університету.

За інформацією НН ІЄБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019