Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інтерв’ю з керівником ансамблю

“Усі зірки” – вокальний ансамбль Луганського національного університету, який діє під керівництвом Череватої Олени Володимирівни.

Учасники ансамблю неодноразово брали участь у міжнародних конкурсах, демонструючи усьому світові красу та щирість української пісні, а нещодавно наші вокалісти повернулися з  фестивалю «Українська коляда 2018», що  проходив у Львові. Керівник ансамблю – Олена Володимирівна Черевата розказала нам про цей фестиваль.

  • Олена Володимирівна, ви  нещодавно повернулись зі Львівщини. Там відбувався фестиваль-конкурс «Українська коляда 2018». Як вас зустріли львів’яни?

Зустріли  дуже тепло. Не звертаючи уваги на те, що ми не знали всіх умов фестивалю і у інших колективів, особливо західних областей, виступи були яркіші, але коли виступали наші студенти, зал аплодував, це були овації.

  • Чи вперше ви брали участь у цьому фестивалі?

Так, цього року ми вперше брали участь у цьому фестивалі.

  • Звідки ви дізнались про проведення фестивалю?Хто виступив організатором цього конкурсу?

Мої львівські колеги- волонтери розказали мені про конкурс. Організатором виступили львівські громадські організації за підтримки  обласної державної адміністрації.

  • Що готували на цей конкурс? Чи змогли повністю розкрити традиції святкування Різдва нашого регіоні?

Ми підготували 6 колядок, але, на жаль, на відміну від інших у нас не збереглось саме регіональної автентичності, та ми працюватимемо над цим.

  • Як відомо, участь у конкурсі, це неабияка відповідальність. Чи вдалося вам поєднати  і виступ, і відпочинок?

Так, ми чудово відпочили. Львів’яни приготували для нас різні безкоштовні екскурсії: Ратуша, м. Белз, м. Сакаль, екскурсія «Чудо трамвай»; окрім того ми спробували місцеву кухню. Так що це був чудовий відпочинок.

  • Що привезли із собою?

Із собою привезли різні подарунки, сувеніри,дуже багато подарунків, і звісно гарний настрій.

  • Олена Володимирівна, як керівник ансамблю, розкажіть,що в планах на наступний рік? Чи плануєте знову взяти участь в «Українській коляді»?

Так. Ми плануємо взяти участь знову  в «Українській коляді». Ми готуватимемо туди театралізоване дійство, і вже зараз натхненні такою подорожжю  створюватимемо ідеї. Ну а найближчим часом нас чекає конкурс у Польщі.

Тож, ми дізналися і про фестиваль, і про подальші плани «Усіх зірок». Детальніше з інтерв’ю ви зможете ознайомитись на нашому інтернет-радіо «Університетська хвиля»

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019