Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Розпочалася підсумкова атестація

18 січня навчально-науковий інститут педагогіки і психології розпочав підсумкову атестацію та захист магістерських робіт випускників.У передостанній день навчального тижня студенти спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Спеціальна освіта. Логопедія. Спеціальна психологія», «Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія» склали фаховий екзамен у тестовій формі та захистили магістерські роботи.

До Старобільська для здачі фахових іспитів завітали студенти, які проживають у Луганську, Донецьку, Львівській та Київській обл., Харкові, Вінниці, Польщі, Литві. Члени атестаційної комісії відзначили високу підготовку студентів. Та це й не дивно, зважаючи на те, що магістранти успішно поєднують навчання в університеті й професійну діяльність на керівних і педагогічних посадах у державних організаціях по всій країні та за її межами.

Екзамени за спеціальностями проводяться як комплексна перевірка знань студентів, складена відповідно до програм атестації. Студентам, які успішно складуть фаховий екзамен та захистять магістерську роботу, рішенням екзаменаційної комісії присвоять відповідну кваліфікацію.

Підсумкова атестація в навчально-науковому інституті педагогіки і психології триватиме до 28 січня. Бажаємо випускникам успіху і натхнення!

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019