«ВІЙНА НА ДОНБАСІ В ДЗЕРКАЛІ МАСОВОЇ СВІДОМОСТІ МЕШКАНЦІВ РЕГІОНУ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ВІЙНА НА ДОНБАСІ В ДЗЕРКАЛІ МАСОВОЇ СВІДОМОСТІ МЕШКАНЦІВ РЕГІОНУ».

Конференція відбудеться 29 березня 2018 р. у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ). Конференція відбудеться у очно-заочному режимі.

До участі в конференції запрошуються науковці України і вчені інших країн, які займаються вказаною проблематикою.

На конференції передбачається робота за такими напрямками:

1. 1. Витоки війни на Донбасі.
  2. 2. Хід війни на Донбасі: проблема реконструкції подій.
  3. 3. Міжнародний контекст війни на Донбасі.
  4. 4. Підривні соціальні технології в ході війни.
  5. 5. Методологічні підходи до вивчення сучасної війни.
  6. 6. Мирне населення в сучасних війнах: досвід Донбасу.
  7. 7. Вплив війни на Донбасі на ситуацію в Україні.
  8. 8. Українська армія і мирне населення Донбасу.
  9. 9. Війна в Донбасі як прецедентна подія переходу до Другого модерну і кризи сучасної капіталістичної системи.
  10. 10. Релігійний чинник в війні на Донбасі.
  11. 11. Українська інтелігенція і війна.
  12. 12. Переміщені університети Донбасу: робота в умовах війни.
  13. 13. Зміни соціального простору Донбасу в умовах війни.
  14. 14. Війна і боротьба за історичну пам’ять на Донбасі.
  15. 15.Специфіка масової свідомості мирного населення в зоні воєнного конфлікту: досвід Донбасу.
  16. 16.Семіотичні аспекти функціонування і розвитку масової свідомості мирного населення в зоні воєнного конфлікту.

Участь у конференції є безкоштовною. За результатами виступів учасникам буде запропоновано підготувати статті до публікації.

Статті за результатами роботи конференції будуть опубліковані в спеціальному числі наукового журналу «Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка. Соціологічні науки»

Заявки приймаються до 15 березня 2018 року на адресу електронної пошти: kononov_if@ukr.net

До тексту матеріалів додається заповнена анкета учасника, яка містить відомості про автора.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська та польська.

Контактні телефони:

Голова оргкомітету проф. Ілля Кононов (0666377576)

Секретар оргкомітету ст. викл. Катерина Котеленець (0990303133).

Інформаційний лист