Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист творчих та магістерських робіт

В інституті культури і мистецтв відбувся відкритий захист творчих та магістерських робіт випускників спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Ця урочиста подія проходила у відомій в Полтаві галереї сучасного мистецтва «Jump», яка впроваджує програму підтримки молодих митців.

На відкритий захід були запрошені студенти, викладачі, батьки випускників, усі бажаючі доторкнутися до прекрасного світу мистецтва.

Магістранти представили творчі роботи з живопису, кераміки, ювелірної справи, скульптури, вітражу, анімаційної графіки. Привернули увагу глядачів шахова композиція з фарфору «Гамбіт» магістрантки Марини Чорногорець, ювелірний виріб із срібла «Сова», в якому Костянтин Караваєв відобразив символ нашого університету, керамічне панно «Спогади» Наталії Бодні, скульптура «Прагнення польоту» Жанни Іваненко, картини «Молитва» Ольги Агафонової та «Світло» Владислави Матвієць і мультиплікаційний фільм Анастасії Донцової, який екзаменаційна комісія відзначила як цікаву й оригінальну роботу.

Крім високого професійного рівня творчих робіт, випускники показали і належний рівень дослідницьких умінь під час захисту магістерських робіт. Магістранти Іван Підгайний, Катерина Власова, Марина Чорногорець та Ольга Агафонова отримали рекомендаціі до вступу в аспірантуру. 

 

Інформаційний центр інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019