Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Атестація здобувачів вищої освіти ступеню магістра

Протягом 28 грудня та 15-18 січня відбулася атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістра в навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук.

Протягом минулих днів в інституті пройшли визначні події ‒ магістранти підійшли до фіналу навчання, було проведено комплексні іспити та захист магістерських робіт. Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

Головами екзаменаційних комісій були доктор історичних наук, професор Василь Стрілець, кандидат політичних наук, доцент Олена Корчевська, директор Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Красюк, доктор соціальних наук, професор Ігор Рущенко. Вони високо оцінили підготовку студентів та актуальну тематику магістерських робіт.           

Магістранти вже зараз працюють на керівних посадах: голова сільської ради, директор Луганського обласного краєзнавчого музею тощо.

Під час заходу студенти довели високий рівень знань та свою обізнаність із різних сфер суспільно-політичного життя. У випускних роботах порушуються актуальні питання децентралізації влади в Україні, становище у прикордонних районах Луганської та Донецької області, проблеми міжнародних відносин на сучасному етапі, стан соціальної роботи на сьогодні. 

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019