Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускні іспити

На факультеті іноземних мов вже тиждень тривають випускні іспити та захист магістерських робіт.

З початком державних іспитів магістрантів поздоровили голова екзаменаційної комісії, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри ділової іноземної мови Полтавського університету економіки і торгівлі Валентина Іщенко та декан факультету Іван Карпенко.

Випускники демонструють достатньо високий рівень теоретичної підготовки, вміння поєднувати наукові знання з умінням застосовувати їх у практичній дослідній діяльності.

Першими почали державні іспити магістранти спеціальностей «Філологія. Переклад» та «Філологія. Мова і література (англійська)». Найвищій бал отримали магістранти Поневчинська Наталія та Метельска Наталія.

Студенти факультету іноземних мов розкидані по всьому світу (Китай, Бельгія, Нідерланди, Росія та ін.), але це не стало перешкодою для успішного проведення повноцінних іспитів та захистів магістерських робіт.

Випускники від усього серця дякували своїм наставникам за плідну співпрацю, отриманий професійний досвід та теплі партнерські стосунки. Хай вам щастить у житті, любі випускники!

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019