Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вечір пам’яті В`ячеслава Чорновола

У Коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся вечір пам’яті В’ячеслава Чорновола.

24 грудня 2017 року В’ячеславу Чорноволу виповнилось би 80 років.

Мета заходу – донести до присутніх  правду про великого громадсько-політичного діяча, журналіста, завзятого патріота України – В’ячеслава Максимовича Чорновола. Ініціатором та організатором зібрання виступили студенти коледжу, члени студентського наукового товариства, під керівництвом викладача інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук Ольги Бублик.

Вечір пам’яті розпочався з перегляду електронної презентації, яку підготували студенти групи ПО3(9) Анна Старікова та Тетяна Аліференко. Вихованці коледжу познайомили присутніх з життям і діяльністю видатного українця, який мріяв про прекрасну Україну і достойне майбутнє для її громадян.

Присутнім також було запропоновано переглянути тематичний фільм, який у свою чергу також дав змогу ознайомитися з феноменом Чорновола і сформувати про нього власну думку. Учасники заходу постійно вели живий діалог. 

Талановиті коледжани, майстерно складений сценарій  і натхненно-позитивна атмосфера вечора, яку створили його безпосередні учасники й усі присутні, яскраво свідчили, що Україна починається з кожного з нас, з нашого вміння шанувати минуле і готовності творити власне майбутнє.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019