Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Істфаку виповнилось 81 рік

Днями Інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук приймав вітання – легендарному істфаку виповнилось 81 рік.

Традиційно в останню п’ятницю березня всі ті, хто носить горде звання «істфаківець», відзначають річницю із дня заснування факультету. Наш інститут має довгу та різнобарвну історію, переживав він і злети, і падіння. Однак незмінним залишається дух істфаку – почуття любові та єднання, унікальне культурне явище, що стало запорукою успіху для багатьох випускників факультету.

На жаль, сьогодні наші випускники не мали можливості повно масштабно зібратись разом, зустріч проходила у Києві та Старобільську, де зараз дислокується інститут. Проте, випускники не втратили почуття єдності та оптимізму, особливо після жартівливого та одночасно ліричного відеозвернення директора інституту Ваховського Леоніда Цезаревича. Історичний факультет багато разів змінював адресу і це не вплинуло на його унікальність та феноменальність, оскільки формують цю неповторність зовсім не приміщення, а люди, заражені як вірусом духом історичного факультету. Цей дух якнайкраще виявляється у рядках гімну істфаку «Пусть нас ломали, но не сломили».

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019