Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Змагання велосипедистів області

 У Кремінній на стадіоні «Олімп» пройшли змагання із загальної фізичної підготовки велосипедистів області.

Організаторами першості виступили Федерація велоспорту Луганської області та обласна рада ФСТ “Спартак”, а також навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту в особі директора, заслуженого працівника фізичного культури і спорту України, заслуженого тренера України Полулященка Юрія Михайловича.В програму змагань входили такі види: стрибок в довжину з місця, віджимання від лавки у дівчат, підтягування на перекладині у хлопчиків, прес, кількість присідань за 1 хвилину і біг.Всього в змаганнях взяли участь 52 спортсмени з трьох міст області.

Команду спортивного клубу «Зеніт» ЛОО ФСТ «Спартак» м.Рубіжне підготувала випускниця інституту Твердохлєбова Ірина, а команду ЛО СДЮСШОР «Олімпійська надія» м. Кременна підготувала теж наша випускниця, Набережна Катерина, а її спортсменка, Кравченко Ірина у віковій категорії  2004-2005 р. н. була кращою.

Головним суддею змагань була наша випускниця, заслужений майстер спорту України, бронзовий призер Олімпійських Ігор, багаторазовий призер Світу та Європи, Янович Ірина Вікторівна.

Гідною зміною тренерського складу Луганської області є випускники Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Побажаємо їм нових успіхів і удачі!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018