Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підготовка до фестивалю

Вокальний ансамбль студентів ЛНУ готується до участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв «Українська коляда 2018».

Вокальний ансамбль «Усі зірки» діє в Луганському національному університеті під керівництвом Олени Володимирівни Череватої, яка понад 15 років займається підготовкою молодих співаків на Старобільщині. Її вихованці неодноразово брали участь у міжнародних конкурсах, демонструючи усьому світові красу та щирість української пісні.

Протягом останніх двох років ансамбль отримував нагороди у Харцерському фестивалі культури учнівської молоді, який проходив у польському місті Кельце. Це результат кропіткої роботи творчого колективу, який гідно представляє ім’я рідної Альма-матер на конкурсах і змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів. А співочі таланти наших студентів стали окрасою багатьох святкових концертів в університеті.

З початком нового року молодь напружено готується до участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв «Українська коляда 2018», що незабаром відбудеться у Львові. Організатори заходу запросили студентів ЛНУ, щоб ознайомитися з традиційними колядками та щедрівками Сходу України. Присутні зможуть почути автентичні пісенні композиції, художнє читання та майстерно виконану інструментальну музику, а також спостерігати естрадно-хореографічні сценки з усіх куточків нашої країни. Справжньою перлиною заходу стануть екскурсії Львовом та знайомство з різдвяними традиціями Львівщини. А ще для молоді нашого університету буде організовано екскурсію до міста Белз ‒ одного з найстаровинніших міст Західної України. 

Тож бажаємо вокалістам перемоги на Львівщині, творчого натхнення та нових досягнень!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018