Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Почесний громадянин

Викладач кафедри спортивних дисциплін ЛНУ Дмитро Семененко – почесний громадянин міста Попасна.

Вітаємо викладача кафедри спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, триразового чемпіона світу, бронзового призера Всесвітніх ігор 2017 року, заслуженого майстра спорту України Семененка Дмитра з визначною подією у його житті!

За вагомий особистий внесок у розвиток українського спорту, значні здобутки на міжнародній арені, підвищення іміджу міста Попасна в Україні і світі рішенням виконавчого комітету Попаснянської міської ради йому присвоєне звання «Почесний громадянин міста Попасна»!

Дмитро Володимирович заслужив це звання своїми вдалими виступами у складі збірної команди України на міжнародній арені. Він вписав своє ім’я в славетну історію вітчизняного пауерліфтингу три рази поспіль ставши чемпіоном світу у складі головної команди країни. Виступи нашого спортсмена, як завжди, були яскравими і видовищними та супроводжувалися встановленням світових рекордів.

За весь час виступів на міжнародній арені Дмитро вісім разів піднімався на вищий щабель п’єдесталу пошани. Вісім разів на його честь лунав Державний Гімн України! 445,5 кг у присіданні! 1091,5 кг у сумі триборства! Такими на сьогодні є світові рекорди у ваговій категорії до 105 кг. І належать вони нашому спортсмену, нашому викладачу!

Вітаємо луганського богатиря з присвоєнням йому високого звання та бажаємо сил і наснаги для підкорення всіх бажаних спортивних та життєвих вершин! 

За інформацією НН ІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018