Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стипендія Кабінету Міністрів

Урядом України академічна стипендія Кабінету Міністрів призначена викладачу кафедри романо-германської філології Маргариті Вячеславівні Вєрємєєвій.

Маргарита Вячеславівна Вєрємєєва за період навчання в ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” проявила себе як здібна, відповідальна, старанна студентка, творча особистість, яка постійно бере активну участь у науковому та громадському житті факультету й університету.

Особистісні якості проявляються в спрямованості інтересів на досягнення високих результатів у навчальній діяльності. Протягом освітнього періоду і в даний час навчається тільки на ,,відмінно”. Володіє великим творчим потенціалом, постійно підвищує свій культурний і освітній рівень, здатна до самоаналізу, самоосвіти, використання різних інноваційних технологій у власній діяльності, виявляє високий рівень компетентності в багатьох питаннях. Вміє логічно мислити, аналізувати, робити правильні висновки, чітко висловлює свої думки.

Маргарита дуже активна у різних сферах студентського життя. У колективі комунікабельна, уважна, ввічлива з викладачами та товаришами, в спілкуванні чуйна. Користується авторитетом серед однокурсників та викладачів.

За інформацією кафедри
романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019