Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Новорічний турнір»

«Новорічний турнір» з футзалу серед команд інститутів та факультетів університету завершив спортивний 2017 рік в нашому вузі.

Дев’ять збірних команд змагалися за почесний кубок. А розпочинався турнір іграми в трьох групах, а потім переможці групи в фіналі між собою і визначали переможця «Новорічного турніру». Головна мета турніру, окрім визначення переможця, це формування збірної команди університету для участі в районних та обласних змаганнях. Тому і не дивно, що в іграх вболівальники побачили багато нових обличь, можливо, декому з них бракувало майстерності, але бажання грати було достатньо. Усі матчі були емоційні, цікаві, бойові. Кожна з команд прагнула лише перемоги.

В групі «А» лідером вважалися команди «OLD – ІТОТТ» та ФПН-1. Саме між ними і розігрувалася путівка до фіналу. «Ітотівці» в матчі мали превагу, їх дії були більш гостріші, і цього разу не зміг виручити свою команду Артем Гуртовий – воротар ФПН-1, пропустивши в свої ворота п’ять м’ячів. А його візаві Олександр Чернуха з «Old – ІТОТТ» утримав свої ворота «сухими».

В групі «Б» основне протистояння було між командами «ІПП» та «ІІМВСПН-2». Перших своєю грою підсилив Дмитро Зінченко, а «історики» втратили свого лідера Олексія Кобця, який був недопущений до ігор. «Педагоги» зусиллями Дмитра Зінченка активніше діяли на майданчику і як наслідок перемога з рахунком 5:3. Радість одних і розчарування інших. І питання Кобцю, чому підвів команду.

В групі «В» без проблем пройшла до фіналу команда викладачів «Альма – матер», перегравши ФПН 11:3 та «ІТОТТ-1» 6:4.

Перший матч фіналу «Альма – матер» – ІПП. Надто впевнено розпочали гру «педагоги» і вже до шостої хвилини вели в рахунку 3:0. Та такий невдалий початок гри не збентежив досвідчених гравців «Альма – матер». Вони зуміли швидко перебудуватися і надійно зіграти проти лідера «педагогів» Дмитра Зінченка. Спочатку Олександр Силкін та Євген Решетило скорочують рахунок, а потім в другому таймі «Альма – матерці» забивають в ворота суперника чотири м’ячі пропустивши в свої лише один і перемагають з рахунком 6:4. Програвши в цій грі ІПП не зміг уже нічого вдіяти проти «Old – ІТОТТ» ,  поступився з рахунком 11:0 та посів третє місце в турнірі. А за головний приз грали «Альма – матер» – «Old – ІТОТТ». Уже на першій хвилині матчу рахунок відкриває Андрій Носаль з «Альма – матер». Суперник відігрався на восьмій хвилині, відзначився Дмитро Безуглий, а потім гол забив і Дмитро Мордовцев, на що Олександр Силкін двічі примушує «ітотівців» розпочинати гру з центра поля. За рахунку 3:2 на користь «Альма – матер команди пішли на перерву.

Апогеєм матчу став другий тайм. За чотири хвилини до завершення гри «Альма – матер» виходить вперед з рахунком 4:3 та втримати переможний рахунок вони не змогли. Дмитро Безуглий в одній з контратак відновлює рівновагу на останній хвилині гри. Нічия 4:4, такий результат фіксує фінальний свисток судді. Результат, який влаштовував команду «Old – ІТОТТ». Набравши по 4 очка в фіналі, переможцем турніру стали «ітотівці» в яких краща різниця забитих та пропущених м’ячів +11, а в «Альма – матер» +2, і вона залишається на другому місці. Кращим бомбардиром став Андрій Носаль – 10 голів, кращий гравець – Микола Ширай (Old – ІТОТТ).

Голова спортивного клубу
П. В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019