Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міні-футбол

У спортивному комплексі «Олімп» пройшов відкритий кубок Кремінського району з міні-футболу пам’яті В.Є. Єрмакова серед команд колективів фізичної культури, підприємств та організацій.

Віктор Єгорович був видатним футболістом, тренером та організатором, виховав кілька поколінь здібних кремінських футболістів. Отож пам’ять про нього завжди буде в серцях спортсменів.

У змаганнях взяли участь команди з Кремінського й Сватівського районів та міста Рубіжного. Турнір розпочався з групових турів, де всі матчі проходили в безкомпромісній боротьбі. У півфіналах зустрілися команди Інституту хімічних технологій м. Рубіжне та команда с. Кудряшівка, другу пару склали команда навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту та ФК «Чайка» м. Кремінна.

У першій парі переможцем стала більш досвідчена команда ІХТ, обігравши кудряшівців з рахунком 6:2. Другий півфінал був не таким однозначним, адже гравцям команди інституту протистояли кращі футболісти Кремінського району. Гравці обох команд продемонстрували жагу до перемоги та всі свої технічні вміння. Але фінальний сигнал арбітра зафіксував остаточний рахунок 3:2 на користь команди ІФВіС.

Фінал був не менш цікавим, адже між собою зустрілися два вищих навчальних заклади. Перемогу здобули більш технічно підготовлені футболісти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту. Вони здолали рубіжанських спортсменів з рахунком 5:3 і здобули почесний кубок. Та і як вони могли підвести своїх чисельних вболівальників на чолі з директором інституту Юрієм Михайловичем Полулященко.

Команду переможців організували та підготували С.М. Галій та П.Ю. Гордієнко, а вів до перемоги команду капітан Богдан Очкасов. У складі команди-переможці грали: Владислав Калюжний, Микита Лазикін, Олександр Журба, Юрій Семенов, Сергій Стебловський, Данило Цуканов, Роман Любченко.

Друге місце посіла команда  ІХТ ім. В. Даля (капітан Михайло Трихлєб). Трєте та четверте місця поділили команди «Чайка» м. Кремінна (капітан Артем Іванов) та села Кудряшівка (капітан Олександр Крохмаль).

Оргомітет визнав кращим гравцем Олександра Лашкіна, кращим воротарем Сергія Борщова (обоє з м. Рубіжнє) та кращим бомбардиром – Романа  Любченко з НН ІФВіС.

Сектор молоді та спорту нагородив команду-переможницю кубком, а всіх призерів  грамотами.

             

 За інформацією НН ІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019