Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Результати чемпіонату

Підведені результати чемпіонату Луганської області з жиму штанги лежачи.

Вже стало доброю традицією, що Луганська обласна федерація пауерліфтингу (голова федерації – завідувач кафедри спортивних дисциплін навчально-наукового Інституту фізичної виховання і спорту Галій С.М.) разом з Управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та навчально-науковим інститутом фізичного виховання і спорту третій рік поспіль проводять всі змагання з пауерліфтингу в м. Кремінна на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімп».

Це дуже зручно з точки зору того, що в м. Кремінна розташований НН ІФВіС і участь в організації, проведенні та суддівстві змагань можуть приймати участь усі бажаючі студенти та викладачі інституту. Для студентів – це є прекрасною можливістю на практиці втілити свої знання, отримані під час теоретичних занять.

Цього разу прийняти участь у чемпіонатах Луганської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи з використанням спеціального екіпірування з’їхалось понад 100 спортсменів з різних міст та районів Луганщини.

На урочистій церемонії відкриття змагань до усіх присутніх з привітальним словом звернулися завідувач сектору молоді та спорту Кремінської райдержадміністрації Кузьменко Олександр Володимирович і директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Юрій Михайлович Полулященко.

Студенти та викладачі НН ІФВіС у своїх виступах продемонстрували високі результати.

Викладач кафедри спортивних дисциплін МСУ Шаповалов Михайло став чемпіон області у в/к 120 кг як в класичному жимі лежачи, так і в екіпіруванні (235 кг і 322,5 відповідно), друге місце з результатом 210 кг у в/к 120 кг посів викладач кафедри олімпійського та професійного спорту МСУ Дубовой Олександр, який поновив свої виступи  після тривалої перерви.

Чемпіонами серед чоловіків у своїх вагових категоріях стали: магістранти інституту МСУ Дворцов Сергій (в/к 66 кг, результат – 160 кг), Роденков Микита (в/к 93 кг, 160 кг), МСУМК Пархоменко Сергій (в/к 105 кг, 235 кг), Жос Станіслав (юніори, в/к 93 кг, 152,5 кг).

Друге місце серед юніорів у в/к 83 кг посів студент першого курсу Волошин Ілля (130 кг). Редько Андрій (І курс) став п’ятим у в/к 74 кг серед юніорів.

Кочерова Поліна (ЛНУ імені Тараса Шевченка) – І місце серед юніорок (52,5 кг) та ІІ місце серед дорослих.

Активну участь в організації та суддівстві змагань взяли: Забавський Сергій, Моргосліп Дмитро, Нікішин Микита, Бистрянський В’ячеслав, Щербак Світлана, Базалей Олександр, Новікова Любов, Юрков Віталій, Кондратенко Віталій, Рижкова Валерія.

Всі глядачі та учасники змагань отримали масу емоцій, а судді – досвід в організації та суддівстві змагань обласного масштабу. 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019