Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Всеукраїнський Форум «Student Action – Ефективні студентські організації»

Студентка ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» факультету природничих наук спеціальності «Середня освіта Географія» Яковлєва Карина взяла участь у Всеукраїнському форумі.

10-12 грудня в Києві з ініціативи British Council відбувся Всеукраїнський Форум «Student Action – Ефективні студентські організації». Було запрошено 60 активних представників студентського самоврядування від найкращих ВНЗ України.  Мета форуму – дати розуміння студентам, що вони відіграють важливу роль в організації освітнього процесу, що участь студентів та їх вплив на щоденне покращення освіти та захисту прав надзвичайно цінується! 

Програма форуму була інтенсивною та інформативною, вона включала інструменти введення діалогу з  керівництвом навчального закладу, засади ефективної роботи в команді, роль органів студентського самоврядування і студентських організацій відповідно до законів України про вищу освіту.

Окрема подяка спікерам, а саме, Аарону Портеру та Саймону Вільямсу, які поділилися досвідом студентського самоврядування у Великій Британії, та відповіли  на запитання учасників.

Також були презентації успішних кейсів студентського самоврядування в Україні від Запорізького національного університету, Національного університету «Києво-Могилянської академії» та Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту  імені Ігоря Сікорського».

Учасники та організатори форуму отримали безцінний досвід у сфері студентського самоврядування! Тепер кожен учасник форуму має налагодженні зв’язки не тільки з ОСС по Україні, але і за кордоном!

За інформацією ФПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019