Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся День абітурієнта.

Передостання субота цього місяця в ЛНУ– 23 грудня 2018 року, була емоційною, яскравою і наповненою цікавими подіями. У холі червоного корпусу гостей зустрічали викладачі і співробітники університету. Знайомство розпочиналося з першої хвилини: свої інформаційні стенди в коридорі корпусу розгорнули всі структурні підрозділи університету. Це дозволило гостям одразу після реєстрації поспілкуватися біля них з викладачами і отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, спеціальностей, практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.

Абітурієнти отримали детальну інформацію про особливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання і правила прийому до нашого навчального закладу.     А найголовніше, наші гості мали можливість отримати повне уявлення про життя в університеті, адже на заході були присутні і студенти, які з задоволення розповідали про будні та свята ЛНУ.

Учасники Дня абітурієнту отримали й відповідні друковані матеріали. Для охочих також була організована екскурсія по університету.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019