Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Екологічна ялинка»

Напередодні свята, на факультеті природничих наук уже традиційно проходить конкурс «Екологічна ялинка».

Наближається Новий рік. Всі люди, незалежно від віку і професій, чекають з нетерпінням зимових свят. Це не тільки час подарунків, канікул і казкової атмосфери, але й можливість виявити свої творчі здібності.

Студенти природничих спеціальностей вже другий рік поспіль намагаються запропонувати цікаві ідеї заміни справжньої лісової красуні – ялинки на її не менш яскраві та красиві креативні замінники зі штучних матеріалів. У цьому році ідеї виготовлення ялинки були найрізноманітнішими.

Чарівною господаркою цього заходу була керівник культмасового сектору факультету Дзюба Оксана.

Кожен майстер представив свою ялинку по різному. Автори розповідали цікаві казки про фантастичні та природні ялинки, захопливі вірші та різні історії створення своєї красуні. У представлених презентаціях перепліталися різні тематики, але найбільше йшлося про збереження навколишнього середовища та охорону зелених красунь.

Активну участь у проведенні свята прийняла старший викладач кафедри садово-паркового господарства та екології Демідова Наталія Володимирівна. Вона разом зі студентами 1 курсу спеціальності «Садово-паркове господарство» виготовили креативні новорічні екібани.

По закінченню заходу було зроблено дуже багато цікавих фото з чарівними ялинками.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019